Klor Cihazı Fiyatları

Klor Cihazı Fiyatları

Klor cihazı fiyatarı için firmamıza ulaşınız. Firmamız Türkiye geneline klor ürünleri, klor cihazları, kimyasal ürünler, klor test kitleri ve ölçüm cihazları satışları yapmaktadır. Türkiye geneline web sitemiz aracılığı ile tüm klor cihazı satışlarımız ücretsiz kargo avantajı ile gerçekleşmektedir.

klor-cihazı-fiyatları-satış

Tüm klor cihazı satışlarımızda ücretsiz klor test kiti hediyemiz. Klor test kiti ile klorlama yapılan ortamlarda dilediğiniz bölgede klor ölçümü yapabilirsiniz. Kolay kullanımı, etkili ölçüm sonuçları ile klor test kitleri klorlama yapılan ortamlarda en çok tercih edilen ölçüm aracıdır.

Klorlama Cihazı Fiyatları

Satın almayı düşündüğünüz klorlama cihazı ya da cihazları ile ilgili talep formlarımızı kullanarak ya da merkez ofis numaralarımızdan firmamıza ulaşarak fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

Elektrikli, güneş enerjili ve elektriksiz klor pompası satışlarımız ile garantili ve teknik servisli pompa satın almalarınız için ücretsiz bilgi ve fiyat teklifi taleplerinizi dilediğiniz an firmamıza iletin.

Fiyat bilgilerinin en doğru şekilde tarafınıza bildirilebilmesi için klor türü ve klorlama yapılacak ortamın kapasite bilgilerinin firmamıza iletilmesi gerekmektedir. Bu bilgileri bilmiyorsanız firmamızdan ücretsiz bilgi desteği alınız. Elektrikli, elektriksiz, güneş enerjili, gaz klor cihazları için dilediğiniz an firmamızdan bilgi alabilir ve fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

klorlama-ürünleri-cihazı-satış

Klor Cihazı Satış

Satışlarımız Türkiye geneline yapılmaktadır. Tüm klor cihazı satışlarımız iki yıl garantilidir. Garanti ve teknik servis imkanımız bulunmaktadır. Arıza durumlarında teknik servimizce kullanım hatası olmayan ürünler çok kısa sürelerde tamir edilir. Yedek parça ve klorlama yan ürünlerimiz ile Türkiye geneline hizmetlerimiz devam etmektedir. Ücretsiz kargo ve klor test kiti hediye avantajlarını kaçırmayın.

Klorlama Cihazları Nelerdir?

Bir çok değişik isimle adlandırılan klorlama cihazı ürünleri bulunmaktadır. Su arıtma tesislerinde ve yüzme havuzlarında en çok satılan klorlama cihazları;

Klorlama Pompaları

Klor Ölçüm Kitleri

Klor Ölçüm Cihazları

Otomatik Klorlama Sistemleri

Detaylı Bilgi Formu