Klor Test Kiti

Klor Test Kiti

Klor Ölçümlerinde Kullanılan Klor Test ve Ölçüm Kitleri

Klor test ve ölçüm kitleri ihtyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilirisiniz. Türkiye geneline, dijital, el tipi taşınabilr, manuel, duvara monte, otomatik klor ölçüm cihazları ve kitleri satışımız vardır. Kargo ve kdv dahil fiyatlar ve kısa sürelerde teslimatlarla hizmet verebilmekteyiz.

Klor Test Kiti Nedir?

Klor test kiti klorlama yapılan ortamda klor eksikliği, fazlalığı ve ideal oranların tespiti için kullanılır. Klorlama yapılan her ortamda klor ölçümü yapılmalıdır. Klor test kitleri en ekonomik klor ölçümünü sağlayan ürünlerdir. Kolay kullanımı ve uygun fiyat yapısı ile tercih edilmektedir.

klor-ölçer-test-kitleri

Klor Ölçüm Cihazı Nedir?

Klor ölçüm cihazı, klorlama ortamlarında klor tayini, ölçümlü klor yapılmasına yardımcı olur. Klor ölçüm cihazları çok farklı model ve seçeneklerle satılmaktadır. El tipi sadece klor ölçümünü yapan cihazlar, klor ölçümü ve klorlama yapabilen cihazlar gibi farklı özelliklere sahiptir.

Klor Test Kiti ile Ölçüm Cihazı Karşılaştırması

Klor ölçüm cihazları test kitleri ya da manuel kullanımlı ölçüm cihazlarına göre fiyatları yüksek ürünlerdir. Klorlama yapılan ortama göre her ölçüm yönteminin avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Firmamıza ulaşarak ücretsiz detaylı bilgi alabilirsiniz.

dijital-klor-ölçüm-cihazı
Fiyatlar

İhtiyacınız için uygun klor test kiti veya klor ölçüm cihazı fiyatları için merkez ofisimizle iletişime geçebilir ya da sitemizde bulunan formlarla firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Klor test kitleri, ölçüm cihazları haricinde tüm klor ürünleri için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Sarf malzemeler, klor ürünleri satışlarımız Türkiye geneline bir, iki gün gibi kısa sürelerde teslim edilebilmektedir.

Detaylı Bilgi Formu