Sıvı Klor

Sıvı Klor

Yaygın adı sıvı klor olan NaClO formüllü Sodyum Hipoklorit'in sulu çözeltisi çok iyi bir dezenfektan olması ve ağartıcı özelliğiyle başta çamaşır suyu olmak üzere temizlik maddelerinin üretiminde, su ve atık su arıtımında, suları klorlama işlemlerinde ve tekstil ve ağaç sektörü başta olmak üzere üretim sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

sıvı klor satın al

Dozaj Pompası ile Sıvı Klor Kullanımı

Toz, granül ve tablet klorlara göre karışım gerektirmeden dozaj pompası ile dozlanması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kurulum ve montajı oldukça kolay olan klor dozaj pompası tarafından uygulanan sıvı klor, klorlama sistemleri içinde avantajlı fiyatı ile öne çıkmaktadır.

Firmamız sıvı klor satışlarını farklı büyüklükteki ambalajlar ve tankerler yardımıyla dökme olarak satışa sunmaktadır. Ürünlerimizin ambalajlarında güneş ve ışığın yarattığı tahribattan etkilenmemesi için renkli bidonlar olarak tercih edilmiştir.

sıvı klor satış fiyatı

Klor sıvı çözelti haricinde farklı formlarda da satılmaktadır. Gaz klorlama pompası yardımıyla uygulanan gaz klor, zehirleyici etkisinin yarattığı tehlike dolayısıyla tavsiye edilmemektedir. Tablet klor genellikle sağlık merkezleri ve enfeksiyon riski barındıran toplu kullanım alanlarında yer ve yüzey temizliği başta olmak üzere hastane çamaşırları gibi tekstil ürünleri ve organik kirlenmeye maruz kalan porselen, çelik gibi mamullerin dezenfektasyonunda tercih edilmektedir. Toz, tablet ve granül formundaki klor ise havuz gibi kapalı su alanlarının dezenfektasyonunda kullanılsa da son zamanlarda sıvı klor maliyet ve kullanım kolaylığı açısından havuzlarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi Formu