Klorlama Cihazı

Klorlama Cihazı

Klorlama Cihazı Nedir?

Klorlama cihazları dezenfekte amaçlı olarak kullanılan cihzalardır. Su arıtma ve yüzme havuzlarında otomatik klorlama yapılmasını sağlar. Gaz klorlama cihazları ve sıvı klor klorlama cihazları satışımız vardır.

Klorlama cihazı satışlarımız ile Türkiye geneline hizmet verebilmekteyiz. Teknik servis imkanı ve garantili satışlarımız bulunmaktadır. Analog ve dijital olarak iki ayrı grupta satışımız vardır. Analog cihazlar, dijital cihazlara göre fiyat avantajına sahiptir.

klorlama-cihazı-fiyatları-satan-firmalar

Klorlama Cihazı Fiyatları

Satın almayı düşündüğünüz klorlama cihazı ile ilgili talep formlarımızı kullanarak ya da merkez ofis numaralarımızdan firmamıza ulaşarak fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

Fiyat taleplerinizde cihazın genel özellikleri ve kapasite bilgilerine sahip olmanız zaman kaybını önler. Dijital ya da analog klorlama cihazı ve bar ve debi bilgileri fiyat taleplerinizi kısa sürelere indirmektedir. Eğer bu bilgilere sahip değilseniz firmamızdan ücretsiz destek alabilirsiniz. Elektrikli ya da güneş enerjili cihazlar ile Türkiye geneline hizmet verebilmekteyiz.

Elektrikli Klorlama Cihazları

En kapsamlı klorlama cihazları elektrikli klorlama cihazlarıdır. Farklı marka ve modellerle istenilen kapasitelerde klorlama cihazı bu grupta alternatifli seçenekeler ile satılmaktadır. Analog ve dijital olarak satışları vardır. Analog klorlama cihazları manuel olarak klorlama oranı yapılan ve ekonomik fiyatı ile tercih edilen ürünlerdir. Dijital klorlama cihazları, bir çok farklı ekstra özelliğe sahip cihazlardır. Klorlamanın otomatik olarak gerçekleştirilmesi, klor ölçümünün yapılaması, klorlamanın başlatılması ve durdurulması gibi özellikli ürünlerden oluşmaktadır.

güneş-enerjili-klorlama-cihazları-satış-fiyatı
Güneş Enerjili Klorlama Cihazı

12 Vdc ile çalışan, güneş enerji sistemleri için özel olarak üretilen klorlama cihazıdır. Tam otomatik ve yarı otomatik güneş enerjisi ile uyumlu klorlama cihazı satışlarımız Türkiye geneline yapılabilmektedir. Güneş enerji sistemi ile uyumlu bir klorlama sistemi kurmak için gerekli olan ürünler; güneş paneli, regülatör, akü ve 12 vdc klorlama cihazıdır. İsteğe göre klor tankıda ürün listesine eklenebilir. Güneş paneli ve akü kapasiteleri klorlama yapılcak ortama göre farklılıklar gösterebilir.

Firmamızca satılan tüm klorlama cihazları Türkiye geneline ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Kargo avantajının yanı sıra tüm cihaz alımlarınızda klor test kiti ücretsiz olarak siparişler ile birlikte gönderilmektedir.

Klorlam Cihazları Nelerdir?

Bir çok değişik isimle adlandırılan klorlama cihazı ürünleri bulunmaktadır. Su arıtma tesislerinde ve yüzme havuzlarında en çok satılan klorlama cihazları;

Klorlama Pompaları

Ölçüm Kitleri

Ölçüm ve Kontrol Cihazları

Otomatik Klorlama Sistemleri

Sıvı Klor Klorlama Cihazları Kullanım Alanları; Su arıtma tesisleri, su depoları, yüzme havuzları, fabrikalar ve tesislerde güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Gaz Klor Klorlama Cihazları; Su Arıtma Tesisleri, yüksek ölçekli su tüketimi olan belediyeler ve tesislerce kullanılır. Dilediğiniz an sıvı klor ya da gaz klor klorlama cihazlarımız hakkında firmamızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Türkiye geneline, bir klorlama cihazı satışımız olduğu gibi, sıvı ya da gaz klorlama cihazlarını hazır üniteler ya da tank üzeri montajlı olarak satışını yapabilmekteyiz.

Otomatik Cihazlar

Analog ve dijital olarak ya da yarı otomatik ve tam otomatik cihazlardır. Analog klorlama cihazları (yarı otomatik) en uygun fiyatlı klorlama cihazıdır. Analog cihaz kurulumu gerçekleştikten sonra klorlama düşük seviyede manuel olarak ayarlanmalıdır. Bu ayarlama ile klorlama başlatılır. Klorlamanın ölçülebilmesi ise için bir müddet beklenir. Klor ölçümü yapıldıktan sonra manuel klorlama ayarı son kez yapılır ve otomatik olarak klorlama yapılması sağlanır. Bu sistemde klor ölçüm cihazı kullanılabildiği gibi ucuz fiyat yapısı ile klor test kitleri tercih edilmektedir.

otomatik-klorlama-cihazları-fiyatları

Tam otomatik klorlama sistemlerini orp'li dijital klorlama cihazları ile gerçekleştirebilirsiniz. Klorlama, klor ölçümü, sistemin durdurulup yeniden başlatılması gibi çok geniş özelliklerin bulunduğu klorlama cihazlarıdır.

Her iki klorlama cihaz seçeneğinde kapasite bilgilerine göre cihaz alımı yapılmalıdır. Klorlama yapacağınız ortama uygun cihaz seçimi zaman ve maddi kayba uğramanızı engeller.

Firmamız gaz klorlama ve sıvı klorlama cihzaları satışında hazır ünite satışı yapabilmektedir. Klor tanıkna monte klorlama sistemleri ve hazır üniteli klorlama sistemleri için dilediğiniz an firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Formu

İlgili Konular