Satış Servis

Satış Servis

Klor dozaj pompası satışlarımız Türkiye geneline yapılabilmektedir. Ücretsiz kargo, klor test kiti hediyesi ve avantajlı fiyatlarla klor dozaj pompası sahibi olabilirsiniz. 2 Yıl garantili, teknik servis imkanına sahip satışlarımız için merkez ofis numaralarımızdan ya da talep formlarımızı kullanarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Satışlarımız kendi tesislerimizden her gün gerçekleşmektedir. Dilediğiniz zaman ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili firmamızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Klor dozaj pompası satışlarımızın yanı sıra, su arıtma tesislerinde kullanılan kimyasal ürün satışlarımızda bulunmaktadır.

Firmamız; klor dozaj pompası, ölçüm cihazları, test kitleri, sıvı ve tablet klor, polielektrolit, demir üç, hidroklorik asit, tablet tuz, payet kostik ve sıvı kostik satışlarıda yapabilmektedir.

Garanti ve Teknik Servis

Türkiye geneline yaptığımız klor dozaj pompası satışlarımız iki yıl süresince garanti kapsamındadır. Garanti kapsamı sürecinde kullanıcı hatası olmayan arızalarda teknik servisimiz ücretsiz tamir ya da ücretsiz değişim yapabilmektedir. Klor dozaj pompası alımlarında klor test kiti hediye olarak firmamızca siparişleriniz ile birlikte gönderilmektedir. Klor test kitleri ile güvenli bir şekilde klor ölçümlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ölçüm sonuçlarına göre dozlama miktarlarını en doğru şekilde ayarlayabilirsiniz.

Teknik servis ve yedek parça imkanı bulunan satışlarımızda, yedek hortum, çekvalf gibi tüm parçalar stoklarımızda bulunmakta ve kısa sürelerde teslim edilmektedir. Teknik servisimiz yedek parça satışı ve satılan dozaj pompası ürünlerimizin tamirat ve garanti süreçlerini güvenli bir şekilde çok kısa sürelerde gerçekleştirmektedir.

Klor Dozaj Pompası Teslimat

Teslimatlarımız anlaşmalı kargo firması ile Türkiye geneline yapılmaktadır. Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Siparişlerinizde kargo ücreti ödemeden sadece ürün ödemesi yaparak klor dozaj pompası ya da klor ürünleri satın alabilirsiniz. Türkiye geneline bir ya da iki gün gibi çok kısa sürede siparişleriniz adresinize teslim edilmektedir.

Tüm klor dozaj pompası gönderimlerimizde kurulum ve kullanım kitapçığı bulunmaktadır. Çok basit elektrik bilgisi ile kurulumu kısa bir sürede geçerleştirebilisiniz.

Montaj Bilgileri

Klor dozaj pompası kurulumunda direkt klor tankının ya da klor bidonun üzerine montaj yapmayınız. Klor ürünlerinden çıkan gazdan pompanın etkilenmemsi için mümkünse başka bir odaya değil ise bir kaç metre yanına montaj yapınız ve pompaya küçük bir kutu yaparak korumaya alınız. Özetle klor ürünlerinden oluşan gazdan pompayı koruyunuz. Pompa temizleme solüsyonu ile düzenli olarak pompa temizliği yapınız. Pompa temizleme solüsyonu için firmamız ile iletişime geçiniz. 3 - 6 Ay gibi sürelerde pompa ve hortum temizliği yapılmalıdır.

Detaylı Bilgi Formu