Klor Fiyatları

Klor Fiyatları

Uygun Fiyatlı Sıvı Klor ve Klor Çeşitleri

Firmamız Türkiye geneline kargo ve kdv dahil fiyatlarla klor çeşitleri ve sıvı klor satışı yapmaktadır. Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek tüm klor çeşitleri fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Klor fiyatları, klor türüne göre deişkenlik gösterir. Her klor türü ambalajı, miktarı ve bulunduğu form ile farklı fiyatlarla satılmaktadır. Kutu ve paket bazında klor çeşitleri bulunduğu gibi, kg bazında ve tonajlı olarak satışlarında mümkündür.

Klor Türleri Nelerdir?

Sıvı Klor

Tablet Klor

Gaz Klor

Toz Klor

Granül Klor

Sıvı Klor Fiyat Bilgileri

Sıvı klorun bir kaç farklı ambalaj ile satışı vardır.

Sıvı klor alımlarında litre ve kg bazında satış yapılmaktadır. Litre ile kilogram hesaplamasına dikkat edilmelidir. İdeal şartlarda 1 Litre Sıvı klor 1,20 - 1,25 kg sıvı klor olmalıdır. Bu durum sıvı klorun özgül ağırlığından kaynaklıdır. Firmamız karmaşık bir durum oluşmaması için kilogram bazlı satışlar gerçeleştirmektedir.

Sıvı klor 35 kg ve 75 kg'lık bidon ambalajları ile, 1 tonluk tanklar ile bir de tonajlı siparişlerde dökme olarak tankerle satılmaktadır. Bu ambalajların haricinde özel ambalaj taleplerinizi merkez ofisimizle görüşebilirsiniz.

Satış ve Teslimat

Satışlarımız Türkiye geneline yapılabilmektedir. Anlaşmalı kargo firması ile bir ya da iki gün gibi kısa zaman dilimlerinde adrese teslim ya da en yakın şubeye teslim şeklinde teslimatlarımız gerçekleşir.

Kullanım Bilgileri

Sıvı klor kullanımlarında klor dozaj pompası kullanımı önerilemktedir. Klor dozaj pompası ile sıvı klor tüketimi maliyetlerinizi azaltır ve otomatik olarak klorlamanın yapılmasını sağlar.

Diğer Klor türleri hakkında bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için firmamızın merkez ofisi ile iletişime geçiniz.

Detaylı Bilgi Formu