Klor Pompası Fiyatları

Klor Pompası Fiyatları

Klor pompası fiyatları, kapasite bilgileri doğrultusunda belirlenebilmektedir. En doğru klor pompası fiyatının oluşturulabilmesi için kullanmayı düşündüğünüz ortama uygun klor pompası seçilmelidir. Bu doğru seçimler maliyetlerinizi minumum seviyelere çekmenize yardımcı olacaktır.

Klor Pompası Çeşitleri Nelerdir?

Elektrikli Pompalar

Güneş Enerjili Klor Pompaları

Gaz Klor Pompaları

Oransal Dozlama Yapan Elektriksiz Pompalar

klor-pompası-fiyatları

Tüm klor pompası satışlarında ücretsiz klor test kiti gönderimimiz vardır. Klor test kitleri ile farklı noktalardan klor ölçümlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Klorlama yapılacak ortamlarda seçilecek klor türüne göre klor pompası seçimleri yapılmalıdır. Klor türüne göre ve klorlama yapılması düşünülen ortamın fiziksel özelliklerine göre klor pompası çeşidi ve klor pompası fiyatları farklılık gösterir. Gaz klorlama yapılcak ortamlarda gaz klor pompları tercih edilemektedir. Su tüketimi yüksek olan il belediyeleri ve tesislerde gaz klorlama sistemleri kullanılmaktadır. Sıvı klor ile klorlama yapılan ortamlarda sıvı klor dozaj pompaları ile basit ve uygun maliyetlerle klorlama gerçekleştirilmektedir. Sıvı klor pompası ve sıvı klor kullanımı ilçe belediyeleri, belde belediyeleri, köylerde, fabrikalarda, tesislerde, su deposu bulunan her ortamda, yüzme havuzlarında en çok tercih edilen klorlamadır. Fiziksel özellik olarak, elektrik bulunmayan ortamlarda elektriksiz klor pompaları ve güneş enerjili klor pompaları en etkili çözümdür.

klorlama-cihazı-fiyatı

Klor Pompası Kapasitesi Nedir?

Klor pompalarında bar ve litre kapasite bilgileri mevcuttur. Bar, basınç olarak, litre de klor pompasının bir saatte pompalayabileceği litreyi temsil etmektedir. Bar ve litre bilgileri kullanılcak ortam ve tüketilen su miktarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Klor Pompası Fiyatları

Klor pompası fiyatlarına talep formlarımızı kullanarak ya da merkez ofisimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Tüm klor pompası fiyatlarımızda ücretsiz kargo avantajı ve klor test kiti hediyesi ile Türkiye geneline satış yapmaktayız.

Türkiye geneline klor pompası, sıvı klor, klor ölçüm cihazları, klor test kitleri gibi tüm klor ürünleri ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Detaylı Bilgi Formu