Klor Pompası

Klor Pompası

İstanbul başta olmak üzere bir çok değişik model ve marka ile Türkiye geneli klor pompası satışı yapmaktayız. Her marka farklı kapasite özelliklerinde klor pompaları üretmektedir. Klor pompaları, kullanacağınız klor çeşidini(sıvı halde) otomatik olarak klorlamasını sağlar. Pompa seçimlerinde kapasite bilgileri önemli etkendir. Alacağınız klor pompası kapasite bilgilerine sahip değilseniz firmamız ile iletişime geçiniz. En doğru klor pompası alımınız için ücretsiz destek firmamızın deneyimli personellerince verilmektedir. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus ihtiyacınıza uygun pompa seçimidir.

Firmamızca satılan tüm klor pompaları 2 yıl garanti kapsamındadır. Arıza ve yedek parça talepleriniz için teknik servis departmanımız bulunmaktadır. Firmamız talep edilmesi durumunda müşterilerine klor satışıda yapmaktadır.

klor pompaları

Pompa Seçenekleri

Elektrikli Pompalar

Elektriksiz Oransal Pompalar

Güneş Enerjili Cihazlar

Elektrikli Klor Pompaları

Elektrikli klor pompalarının en düşük dozlama oran kapasitesi 1 Litredir. Maksimum 1 ve 2 litre dozlama yapabilen pompalar klorlama ihtiyacı düşük olan ortamlar için oldukça idealdir. En avantajlı fiyatları alabileceğiniz klor pompaları kategorisidir. Değişik marka ve kapasite farkları ile alternatif seçenekleri oldukça fazladır. İki yıl garantili ve teknik servis desteği ile en uygun fiyatları firmamızdan talep edebilirsiniz.

klor-pompası-fiyatı

Elektriksiz Oransal Klor Pompaları

Bu pompa modelleri boru hattına monte edilerek çalışmaktadır. Boru hattına monte edilen pompanın alt kısmına klor tankı yerleştirlir. Pompa ile klor tankı bağlantısı sağlandıktan sonra, pompa oransal dozlama yapabilmektedir. Elektriksiz klor pompa seçenekleri için firmamızdan destek alınız.

Güneş Enerjili Klor Pompaları

Güneş enerjisi ile çalışan 12 vdc klor pompası satışlarımız bulunmakatadır. Bu pompaların çalışabilmesi için güneş enerji paneli setine sahip olmalısınız. Güneş enerji paneli; solar panel, akü ve regülatörden oluşmaktadır. Güneş enerjili klor pompası ve güneş enerji seti ile komple set sahibi olursunuz. Firmamızı arayarak en uygun güneş enerjili klor pompaları fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Otomatik Klorlama Sistemi

Firmamızca kurulan üniteler ile tamamen otomatik klorlama yapabilirsiniz. Size uygun klor pompası ile yapılacak ünite tamamen otomatik klorlama yapılmasını sağlayacaktır. Ünite size ulaştığında tek yapmanız gereken elektrik bağlantısını yapmanız. Ünite ile klor seviyesi ölçümü, otomatik klorlama, düzenli klorlama ve otomatik stop özelliklerinin hepsi bir arada sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi Formu