Sıvı Klor Pompası

Sıvı Klor Pompası

Bir çok değişik model ile sıvı klor pompası satışı yapmaktayız. Su klorlamasında kullanılan sıvı klor ürünün en doğru klorlanması dozaj pompası ile yapılmaktadır. Sıvı klor pompası klorlama yapmak istediğiniz ortamı otomatik olarak klorlamanızı sağlar. En çok tercih edilen modelleri ve size en uygun pompa seçimini yapmak için firmamızdan ücretsiz bilgi alabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Sıvı Klor Pompası Satış

Satışlarımız Türkiye'nin tüm şehirlerine anlaşmalı kargo firmaları ile 24 - 48 saat aralığında teslimatlarla yapılmaktadır. Firmamız aynı gün kargo imkanı ile müşterilerine hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sağlayabilmektedir.

Sıvı Klor Pompası Garanti ve Teknik Servis

Tüm pompa satışlarımız 2 yıl garanti kapsamındadır. Pompa arıza, tamir, yedek parça gibi bir çok hizmetimizi teknik servis departmanımız verebilmektedir.

sıvı-klor-dozaj-pompası

Sıvı Klor Pompa Fiyatları

Model ve kapasite bilgilerine göre fiyat farklılıkları vardır. Sitemizde en ço talep edilen modellerin fiyatları bulunmkatadır. Aradığınız sıvı klor pompasının özelliklerini talep formumuzu doldurarak firmamıza ulaştırabilirsiniz. İlgili depertman fiyat ve detaylı bilgi için en kısa sürede dönüşler yapabilmektedir.

Sıvı Klor Pompa Çeşitleri

Elektrikli

Güneş Enerjili

Elektriksiz Oransal Dozlama Pompaları

Detaylı Bilgi Formu